2.5 C
New York
February 1, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Vajza tregoi një truk që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh

Vajza tregoi një truk me të cilin gjoksi i saj duket tre herë Kirsten Songer është një 22-vjeçare nga SHBA.

Ajo aktualisht po gëzon famë të konsiderueshme në internet pasi lajmi për videon e saj virale TikTok u transmetua nga portali mega-popullor Buzzfeed.

Përkatësisht, Kirsten është e punësuar në zinxhirin e kafeneve Hooters – shpesh të quajtura shoviniste, sepse ajo punëson kameriere me, si të thuash, atribute të spikatura fizike.

Kirsten, një studente e ardhshme e mjekësisë, arriti të punësohej në Hooters, edhe pse ka numrin më të vogël të koshave dhe në një video virale ajo zbuloi se si.

Lojtës Videosh

00:00
00:15

Related posts

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

dardanianews

Ekskluzive: Gjon Karrica lë shtëpinë e Big Brother, shkak gjendja e tij shëndetësore

dardanianews

‘Çmendet’ e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret

dardanianews