16.1 C
New York
September 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Vdes aktorja e madhe, Leze Qena

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj

Së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija”. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

Related posts

Gruaja e Agim Ramadanit i reagon Shkelzen Gashit: Mos e ndyt gjakun e pastër që u derdh në mbrojtjen tënde

dardanianews

Përkujtoi Oliver Ivanoviqin/ Kritika të ashpra për Albin Kurtin: Asnjë fjalë për vrasjet politike në Kosovë

dardanianews

Saranda Bogujevci i reagon ashpër Baton Haxhiut: Nuk ke të drejtë të flasësh për familjen time të vrarë

dardanianews