27.1 C
New York
June 24, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Vdes aktorja e madhe, Leze Qena

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj

Së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija”. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

Related posts

Mos Bëni Panik: Miell Ka Me Shumicë Në Mitrovicë

dardanianews

Tensione në veri të Mitrovicës, para policëve serbët brohorasin ‘’Kosova është Serbi’

dardanianews

Gati testi i shpejtë që mund të nxjerrë botën nga karantina, tregon imunitetin ndaj koronavirusit

dardanianews