22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëSport

Vdes boksieri në ring/ 𝐏𝐮𝐛𝐥𝐢𝐤𝐨𝐡𝐞𝐧 𝐩𝐚𝐦𝐣𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐦𝐨𝐦𝐞𝐧𝐭𝐢 𝐤𝐫𝐢𝐭𝐢𝐤

Boksieri shqiptar Amarildo Bakaj nuk do të zhvillojë ndeshjen mbrëmjen e sotme, pasi boksieri Sherifdin Laval, ka ndërruar jete, pas goditjeve të marra në duelin e parë.

Kësisoj është ndërprerë i gjithë eventi i boksit që po transmetohej drejtpërdrejt në Radio Televizionin Shqiptar, për shkak të ngjarjes së rëndë.

 

Related posts

Vritet me thikë 56-vjeçarja nga bashkëshorti i saj

dardanianews

E tmerrshme: Ky është burri nga Ferizaj që detyroi gruan e tij të kryejë seks me persona tjerë për para

dardanianews

Në 2014-n u vrau ëndrrën, dje festoi për Argjentinën dhe Messin si i çmendur me djalin e tij

dardanianews