20 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Vdes pacienti i dhjetë nga COVID 19, 73 vjeçarja nga Peja kishte edhe sëmundje tjera

Klinika Infektive në QKUK ka njoftuar se ka ndërruar jetë pacientja M.B e diagonistifikuar me Covid-19.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se pacientja e lindur më 1947 është trajtuar nga data 25 mars deri më 16 prill dhe ka ndërruar jetë sot në këtë klinikë, raporton Gazeta Express.

Vdekja e sotme shënon vdekjen e 10 në Kosovë nga Covid-19, krahas problemeve të tjera shëndetësore.

Njoftim nga Klinika Infektive Prishtinë, 16 prill 2020 Klinika Infektive njofton se pacientja M.B. e lindur më…

Posted by Ministria e Shëndetësisë on Thursday, April 16, 2020

Related posts

Lajmi i fundit: Presidentja, Vjosa Osmani jep sinjale pozitive për heqjen e vizave – pas takimit me Roberta Metsola

dardanianews

Milaim Zeka: Albin Kurti po përgatit trazira në Kosovë

dardanianews

Mjeku i LDK-së jep lajmin e mirë sa i përket koronavirusit

dardanianews