19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Vendimi i Shtetit: Mbyllen lokalet, kafiteritë, kompanitë private…

Tutje, Qeveria ka vendosur që të mbyllen të gjitha kafiteritë dhe restorantet dhe aktivitetet kulturore e sportive.“Qeveria ka vendosur që të mbyllen kafet dhe restorante, të gjitha qendrat tregtare dhe të pezullohen të gjitha aktivitetet kulturore dhe sportive në të gjithë Kosovën”, shtoi Kurti.

Related posts

Kurti dhe Palmer ishin takuar edhe 24 vite më parë, Dugolli jep detaje të vizitës së tyre në ShBA

dardanianews

VIDEO: Banda e majmunëve sulmon fëmijën 5 vjeç, babai hakmerret me grushte

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: LDK nesër e mbledh Kryesinë në ora 10:00, në mesin e këtyre emrave e vendos kandidatin për kryeministër

dardanianews