24.7 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Lajme

Video e çiftit të moshuar bëhet hit në internet: Plaku me plis shihet duke e puthur një grua

Një video e dy të moshuarve duke u puthur në buzë në mes vete, është shpërndarë shumë në rrjetet sociale

Një qytetar e ka publikuar një video interesante në rrjetin social Facebook.

Bazuar në postimin e këtij qytetari, video shihet së është realizuar në Kosovë, ku aty shihet një i moshuar me plis duke i dhënë puthje një gruas në moshë.

Mixhoku , e hupiii kontroooooooollin n‘kohë Pandemie 🤣🤣🤣

Posted by Faton Blakqori on Thursday, April 2, 2020

Related posts

Ish-agjenti i SHIK-ut përmend emrat e atyre që tradhtuan “Grupin e Kumanovës”

dardanianews

Nëna e Genta Ismajlit ia kalon edhe vajzës për nga bukuria, elegante dhe me shumë klas

dardanianews

Profesori Smaka tregon bisedën me Thaçin për marrëveshjen me Serbinë dhe kur mund të bëhet korrigjimi i kufijve

dardanianews