22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Vjosa Osmani dhe një zyrtar i PDK-së i shkojnë në takim Kurtit, LDK e AAK e bojkotojnë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka shkuar në takimin konsultues me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti për pandeminë Coivd 19.

Ajo bashkë me disa prej anëtarëve të kabinetit të tij u pa duke hyrë në zyrët e ekzekutivit.

Më herët, në këtë takim kanë ardhur vetëm përfaqësues të PDK-së.
Derisa kryeministri në detyrë ka ftuar gjithë liderët e partive politike.

Related posts

Pas njohjes së Izraelit, hyn në fuqi marrëveshja për investime amerikane në Kosovë

dardanianews

Shkarkimi i Metës, Berisha paralajmëron Ramën: Po firmos fundin e shpejtë të një krimineli puçist

dardanianews

Reagimi i pabesueshëm i 12-vjeçarit tregon se çfarë duhet të bëni kur ju përballeni me një arushë (Video)

dardanianews