11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Vjosa Osmani dhe një zyrtar i PDK-së i shkojnë në takim Kurtit, LDK e AAK e bojkotojnë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka shkuar në takimin konsultues me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti për pandeminë Coivd 19.

Ajo bashkë me disa prej anëtarëve të kabinetit të tij u pa duke hyrë në zyrët e ekzekutivit.

Më herët, në këtë takim kanë ardhur vetëm përfaqësues të PDK-së.
Derisa kryeministri në detyrë ka ftuar gjithë liderët e partive politike.

Related posts

Nga milionat në toka e shtëpi e deri te kreditë në banka – kjo është pasuria e shefave të grupeve parlamentare

dardanianews

Militantët në rrjeteve sociale ia dëshiruan vdekjen, Kurti i uron shërim “kryetarit Mustafa”

dardanianews

Njeriu i afërt i presidentit Rugova pritet të emërohet ambasador në Berlin (Emri/Foto)

dardanianews