27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi shtrihet në QKUK pas problemeve shëndetesore

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ka kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK pas disa komplikimeve shëndetësore që ai i ka pasur. Thaçi është shtrirë në klinikën e Urologjisë për t’i kryer trajtimet mjekësore.

Gazeta Express merr vesh se Presidenti Hashim Thaçi pas disa problemeve shëndetësore ka përfunduar në QKUK ku është duke marrë trajtim mjekësor.

Mësohet se Thaçi u është nënshtruar analizave mjekësore nga stafi i urologjisë, aty ku është duke qëndruar për momentin.

Express shpejt do të ju sjell detaje të reja rreth gjendjes së presidentit dhe trajtimit që po i bëhet atij në QKUK.

Related posts

Çfarë po ndodh? Policia e Kosovës vendoset para banesës së Avdullah Hoti

dardanianews

Ky është i riu që vdiq pasi dyshohet se ra brenda mikserit të betonit (FOTO)

dardanianews

Ndërron jetë 39-vjeçarja nga Istogu, e prekur nga coronavirusi

dardanianews