13.7 C
New York
February 29, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi shtrihet në QKUK pas problemeve shëndetesore

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ka kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK pas disa komplikimeve shëndetësore që ai i ka pasur. Thaçi është shtrirë në klinikën e Urologjisë për t’i kryer trajtimet mjekësore.

Gazeta Express merr vesh se Presidenti Hashim Thaçi pas disa problemeve shëndetësore ka përfunduar në QKUK ku është duke marrë trajtim mjekësor.

Mësohet se Thaçi u është nënshtruar analizave mjekësore nga stafi i urologjisë, aty ku është duke qëndruar për momentin.

Express shpejt do të ju sjell detaje të reja rreth gjendjes së presidentit dhe trajtimit që po i bëhet atij në QKUK.

Related posts

Gjukanoviq nisë iniciativën për rrëzimin e Abazoviqit pas marrëveshjes me Kishën Ortodokse Serbe

dardanianews

Jashari thotë se KQZ urdhëroi drejtorët e shkollave t’i ndalin kamerat ku do të votohet

dardanianews

A është shkarkuar nga pozita e ndërmjetësuesit në dialogun Kosovë-Serbi? Përgjigjet Richard Grenell

dardanianews