9.1 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Vjosa Osmani shfaqet më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

 

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani është nënë e dy vajzave binjake.

Osmani ndau një video në rrjetin social Twitter ku shihet me vajzat e saj duke kënduar këngën “Dhurata” të Miriam Canit dhe Alban Skenderajt.

Madje ajo thotë se vajzat e saj janë motivimi i saj i përditshëm, dhe e bëjnë të besojë që ajo mund të bëjë çdo gjë.

Këndimin e tyre ia dedikoi të gjithë fëmijëve që po i frymëzojnë prindërit e tyre që të jenë të guximshëm dhë të mos heqin dorë kurrë.

https://support.twitter.com/articles/20175256

Related posts

Berat Buzhala: Dy persona nga kjo parti deshtën me më sulmu

dardanianews

Ngjarje e rëndë: Vdes 15-vjeçarja, dyshohet se ra nga lartësia e një objekti

dardanianews

Pamje brenda pishinës më të thellë në botë që kushton 200 milionë euro

dardanianews