15.7 C
New York
June 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Vjosa Osmani shfaqet më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

 

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani është nënë e dy vajzave binjake.

Osmani ndau një video në rrjetin social Twitter ku shihet me vajzat e saj duke kënduar këngën “Dhurata” të Miriam Canit dhe Alban Skenderajt.

Madje ajo thotë se vajzat e saj janë motivimi i saj i përditshëm, dhe e bëjnë të besojë që ajo mund të bëjë çdo gjë.

Këndimin e tyre ia dedikoi të gjithë fëmijëve që po i frymëzojnë prindërit e tyre që të jenë të guximshëm dhë të mos heqin dorë kurrë.

https://support.twitter.com/articles/20175256

Related posts

Vučić: Kosova fatkeqësisht do ta fitoj pavarësinë në tërë territorin e saj

dardanianews

Qershor 1997: Momenti kur me granatë u tentua vrasja e Sali Berishës (Video)

dardanianews

“Fake news” lajmi për iftar të përbashkët mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

dardanianews