25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Xhuli shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Xhuliana Nura emër mjaftë i përfolur në mediat rozë.

Ajo pak orë me parë ka publikuar një video teksa tregon gjendjen e saj shëndetësore, shkruan “Kosovarja”.

Mes rreshtave shprehet Xhuli “Para dy dite jam kanë në Germi dhe me ka hëngër diçka, kama mu ka bo krejt e zezë”.
Andaj ajo është ndjerë e shqetësuar për shëndetin e saj.

Related posts

Banori i parë që eleminohet nga BBVK është Santiana

dardanianews

Meri Shehu rrëfen historinë tronditëse: Një grup burrash më kapën, më çuan në pyll..

dardanianews

“Berishian deri në vdekje”, Stresi thumbon Luizin: Shumë e lehtë të shitesh sot

dardanianews