26.3 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Leonora Jakupi po ndërron profesion, ja ku do ta shohim së shpejt

Leonora Jakupin jemi mësuar ta shohim si këngëtare.

Ajo me zërin e saj morri zemrat e të gjithëve, shkraun “Kosovarja”.

Së fundmi Leonorën do ta shohim edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në një emision argëtues për publikun.

Related posts

A ju kujtohet Ritvana e Përputhen, shikoni sa është shëndoshur sa mezi njihet

dardanianews

Zhakun e zë frika dhe bën prapakthehu: Burri i Oltës nuk më shantazhoi, më kërkoi të takohesha me të

dardanianews

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje?

dardanianews