26.3 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
ShowbizSport

Zana Avdiu kundër Xhakës, mbështet Anglinë

Derisa ishte duke u luajtur ndeshja mes Zvicrës dhe Anglisë, Zana Avdiu nuk heziton të shprehet se cilin ekip po mbështet.

Zana shkruan së është tifoze e ekipit Anglez.

Ky reagim revoltoi shume ndjekës të saj, pasi në ekipin e Zvicrës, pasi aty po luan edhe Granit Xhaka.

Kujtojmë që reagimi i Zanës për Granitin në vitin 2019, u komentua shumë negativisht dhe nuk harrohet sot e kësaj dite.

Pra, me qëllim apo rastësi edhe sot Zana është kundër shqiptarit që po bën krenarë gjithë botë, shkruan “Kosovarja”

Related posts

Motrat Istrefi nisin pushimet në jug të Shqipërisë, shfaqin linjat trupore në top formë

dardanianews

Pas telasheve, kjo është përgjigja e Teuta Selimit për të gjithë

dardanianews

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dardanianews