22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

20-vjeçarja vritet para bashkëshortit dhe fëmijës së vogël, autorët kërkohen edhe në Shqipëri

Një britanike 20-vjeçare është torturuar për vdekje para bebes së saj 11-muajshe pasi grabitësit hynë natën me forcë në shtëpinë e familjes së saj në Greqi.

Tre grabitësit mbytën për vdekje 20-vjeçaren Caroline Crouch pasi hynë në shtëpinë e saj në Glyka Nera në Athinë, dhe lidhën pas karriges bashkëshortin e saj.

Bashkëshorti, Charalambos Anagnostopoulos, një pilot 33-vjeçar, i mbijetoi sulmit, ndërsa sulmuesit u larguan me paratë dhe bizhuteritë e vjedhura.

Policia greke do të dërgojë në Shqipëri të dhëna për personat e dyshuar, të cilët mund të kenë lidhje me Shqipërinë.

Ndërkohë që, ka vënë 300.000 euro në dispozicion të kujtdo jep të dhëna që çojnë në arrestimin e vrasësve.

 

Related posts

I vdekuri në Gjakovë është tupanxhiu Behar Morina, trupin e pajetë të tij e gjeti Xeni

dardanianews

Mësuesja bën seks me nxënësin, e kërcënoi pasi i riu refuzoi marrëdhënien

dardanianews

Kujtim Fejzullahi, terroristi 20-vjeçar që u vra në Vjenë pas sulmit që tronditi botën

dardanianews