22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Shifra marramendëse, kaq paguhen gazetarët e moderatorët e njohur

Të gjithë ne jemi kurioz për rrogat dhe pagesat e njëri-tjetrit, sidomos kur bëhet fjalë për njerëzit e famshëm.

Gazetaria ani pse nuk është profesioni më i paguar, në Shqipëri ka disa gazetarë dhe moderatorë që marrin shifra marramendëse.
Në rrjet po qarkullojnë shumat e parave qe fitojnë moderatorët shqiptar, le te shohim listën e tyre:

Ardit Gjebrea: 300-380 mije euro ne vit

Ermal Mamaqi: 5000 € ne muaj

Arjan Çani: 18 mije € ne muaj

Blendi Fevziu: 37 mije € ne muaj

E sic duket Blendi Fevziu eshte gazetari me i paguar ne Shqiperi.

 

 

Related posts

Deputeti i AAK-së publikon fakte të reja nga rasti “Panda”, i drejtohet me një pyetje Vuçiqit

dardanianews

Arben Vitia për vdekjen e 26-vjeçarit: Po mendoj të jap dorëheqje

dardanianews

Alienët rrëmbejnë një njeri? Shikoni momentin e mistershëm në këtë video

dardanianews