22 C
New York
June 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Adrola një foto të nxehtë me maskë të koronavirusit

Modelja dhe bukuroshja shqiptare që jeton në SHBA, Adrola Dushi ka postuar një foto tepër interesante sonte

Adrola shihet e veshur me një maskë, është tepër sensuale derisa fotografinë ia ka realizuar fotografi, Renuar Locaj.

Adrola besohet se është kthyer në Shqipëri derisa më parë ajo është parë në Amerikë ku kishte bërë një mori fotosh tepër të nxehta, në mesin e tyre edhe me fotografin Fadil Berisha ku ajo kishte bërë një fotosesion.

Ndryshe, Adrola ditë më parë kishte postuar edhe një video në rrjetet sociale e cila jepte informacione për pandeminë koronavirus.

Related posts

PAS FITORES NË BBVK, STRESI MIRËPRITET NGA GANI GECI NË KULLËN E TIJ NË DRENICË

dardanianews

“Fituesi i BBVA ndahet mes Luizit e Efit”, astrologia: Kiara nuk e do! Luizi është martuar katër herë

dardanianews

Prishet razia në Vetëvendosje, Kurti e Konjufca mesazhe direkte njëri-tjetrit

dardanianews