23.8 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Arbana apo Luana: Mësohet kush do e prezantojë ‘Big Brother VIP

Që nga momenti kur u bë e ditur se së shpejti do të nisë “Big Brother VIP”, ka pasur diskutime se kush do e prezantojë programin.

“Panorama” shkruan se sipas burimeve brenda televizionit, Luana ia ka “rrëmbyer” këtë format Arbanës.

Sipas këtyre burimeve “Big Brother VIP” do i besohet Luana Vjollcës, që ka drejtuar disa nga spektaklet më të rëndësishme në “Top Channel”.

Para pak ditësh Luana u shfaq në rrjete sociale me trashëgimtaren e “Top Channel”, Lori Hoxha, si për të treguar se një projekt i madh do të vijë së shpejti.

Po ashtu para pak kohësh, Vjollca publikoi një foto të saj ku shkroi “Luana po të vëzhgon” (si motoja e spektaklit të famshëm) dhe kjo mund të ketë qenë një shenjë se ajo do të marrë timonin e “Big Brother VIP”./Botapress/

Related posts

Zyrtare: shtyhen zgjedhjet ne komunen e Podujeves

dardanianews

Seks në kohën e Koronavirusit, udhëzues se çka lejohet e çka jo!

dardanianews

Fisnik Ismaili: Veç për dijenin tuaj, po u kallxoj kush është Shkëlzen Gashi

dardanianews