14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Arjan Konomi tregon një ngjarje rrëqethëse gjatë luftës në Kosovë, ja si e mban në mend Gani Gecin

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” që në Top Chanel ishte mysafir këtë të diel në emisionin shumë të shikuar në Kosovë, Kojshia Show.

Ai në këtë emision rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë sa kishte punuar si gazetar për mediat italiane dhe se kishte bërë shkrimin e parë në një media ndërkombëtare për UÇK’në.

Gjatë kësaj kohe, sa kishte qëndruar në Kosovë, Konomi ka takuar shumë krerë të UÇK’së.

Ai tregon edhe për takimin e tij me Gani Gecin, për të cilin thotë se e ka shpëtuar me gjithë familje.

Për më shumë, shikoni nga minuta 55:00.

Related posts

Reagim: Humba venin e punes, por nuk ju nenshtrova askujt.

dardanianews

Flasin nga aeroporti, tregojnë se deri kur do të jenë të pezulluara fluturimet

dardanianews

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin për zgjedhje

dardanianews