2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Arrestimet nga Specialja, vjen reagimi nga Donika Gërvalla, publikon një foto të zyrtarëve të vrarë të LDK-së – jep një premtim të madh

Veprimtarja e njohur e Lidhjes Demokratike të Kosovës në diasporë, Donika Gërvalla, ka reaguar pas arrestimeve të fundit nga Gjykata Speciale.

Gërvalla më këtë rast ka publikuar një fotografi ku shihen disa nga zyrtarët e vrarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës, përcjell “Bota sot”.

Në këtë shkrim ajo thekson se do të jetë krah i këtyre familjeve të zyrtarëve të vrarë, deri sa edhe vrasesi i fundit të dalë para drejtësisë.

Ja shkrimi i saj:

Me Ju dhe fatkeqësisht shumë e shumë të tjerë si Ju!

Me familjet tuaja!

Dje. Sot. Nesër. Përherë!

Pa fije kompromisi!

Deri sa edhe vrasësi i fundit i juaj të dalë para drejtësisë!

 

 

Related posts

Rikthehet bora, ky do të jetë moti për nesër

dardanianews

LDK-ja manipulon me titullin e gazetës gjermane për Kurtin, reagon korrespodenti i FAZ

dardanianews

Buzhala: Vetëm ky politikan me këtë vendim mund ta përfundojë krizën politike në Kosovë

dardanianews