25.4 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

Sondazh: Cilët nga këta kandidat të PD-së do e preferonit të votonit me 13 qershor, hyni në linkun e mëposhtëm për të votuar

Pas rezultateve jo te mira te zgjedhjeve te fundit parlamentare te mbajtura ne Shqipëri, partia demokratike e Shqipërisë do te organizoje zgjedhjet brenda partisë me 13 qershor 2021. Ne këto zgjedhje deri me tani kane kandiduar gjithsejtë katër kandidate për kryetar te ardhshëm te partisë demokratike. Ky sondazh do te na shërbejë për te matur opinionin dhe preferencat tuaja, orientimin e votuesve te PD-se deri pak dit para mbajtjes se kuvendit zgjedhor te Partisë Demokratike te Shqipërisë.  Me këtë rast, do te keni mundësin te votoni për kandidatin e juaj te preferuar te partisë demokratike te Shqipërisë ne linkun e mëposhtëm.

Ju lutem jepni kontributin tuaj dhe votoni këtu:  https://strawpoll.com/fs1kj44vs

Related posts

Tërheqja e KFOR-it nga Kosova, NATO reagon pas deklaratave të Aleksandër Vuçiqit

dardanianews

Kriza e Koronavirusit: Ministri Abdixhiku jep super lajmin për qytetarët e Kosovës

dardanianews

Përplasje e ashpër në televizion mes Labinot Tahirit dhe Leonora Jakupit në tv Dukagjini

dardanianews