22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
LajmeLajmi i funditShowbiz

Arrestohet ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit

Është arrestuar Atilla Kardesh, ish-burri i ish-missit dhe këngëtares shqiptare, Drenusha Latifi, i cili kohët e fundit është bërë kryetemë e mediave, pas akuzave nga ish-gruaja e tij për dhunë.

Ditët e fundit, ish-missi ka bërë publike problemet që kanë me ish-burrin, si dhe ka bërë publike fotografitë ku dëshmon dhunën që i është ushtruar, sipas saj nga ish-burri, Atilla.

Ditën e sotme ai ka publikuar disa biseda telefonike me Latifin në rrjetin e tij social Instagram.

Në versionin e saj, Latifi është shprehur se ka vite që ajo dhunohet, duke përmendur edhe raste specifike, por që ka duruar për hatrin e fëmijëve.

Poashtu, ajo ka treguar se është kthyer nga Suedia, ku jetonte me familjen e saj, pasi është kërcënuar nga persona që Atilla iu kishte marrë borxh dhe nuk ua kishte kthyer.

Related posts

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin për 28 Nëntor

dardanianews

Sheshel: Gjukanoviq ka qenë pjesëmarrës në Srebrenicë, tre autobus me mysliman i ka dorëzuar nga Mali i Zi, pastaj i ka vrarë…

dardanianews

“SHQIPFOLËS I ARABIZUAR” – MYFTARAJ I KAPET HOXHËS NGA DRENASI, PASI DËNOI SHARJEN QË IU BË ADEM JASHARIT

dardanianews