5 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Arta Elezajt i del video duke u puthur e prekur me një burrë në shtrat VIDEO

Një video e aktores dhe modeles Arta Elezaj, ka rrjedhur në publik, teksa e puth një mashkull në shtrat.

Video është shpërndarë në disa faqe nëpër rrjetet sociale, e cila është komentuar mjaftë shumë nga fansat e saj.

Arta Elezajt i janë publikuar edhe në të kaluarën momente intime, teksa e njëjta vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për jetën e saj super luksoze.

Ajo u bë e njohur për rolin e saj në serialin vendor “O sa mirë”, ndërsa sot numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Related posts

Tayna? Nuk keni parë nënën e saj, biondja “lë në hije” këngëtaren (FOTOT)

dardanianews

Policja më e bukur shqiptare: Meshkujt më lusin t’i futi..

dardanianews

Reagon Leonora Jakupi pas thirrjes së Labit për protestë

dardanianews