22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Bardhi i propozon martesë Sarës

Këngëtari i njohur shqiptar, Bardhi, emri i plotë i tij Bardhyl Idrizi, së shpejti po bëhet dhëndër.

Kjo pasi ai i ka propozuar martesë ish-missit të Shqipërisë, Sara Gjordenit.

Mbrëmë çifti bëri të ditur se janë në pritje të një fëmije për herë të parë.

 

Related posts

A po fillon diçka në mes Meritonit dhe Rikes? (VIDEO)

dardanianews

Alaudini zbulon disa befasi që do të ndodhin në Big Brother VIP Kosova

dardanianews

Luizi në “Big Brother Vip Kosova”?

dardanianews