21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Lajme

Cedomir Jovanoviç detyron Cecën të largohet nga emisioni

Këngëtarja serbe Svetlana Ceca Raznatovic u largua nga emisionit “Tweet-i i Hiti” pas një debati të ndezur me kreun e LDP-së Cedomir Jovanoviç, i cili u përfshi me pronarin e TV Pinki Zeljko Mitrovic, i afërt me Vuçiqin.

Debati doli nga kontrolli për shkak të rolit të Cedomir Jovanoviç në arrestimit e Cecës.

Pse e shkatërruat grupin mafioz Šilerovu? – e pyeti Ceca drejtuesin e LDP-së, pas së cilës gjërat dolën jashtë kontrollit.

 

Pse e arrestuat Cecën? Ke bërë një gabim! – Ndërhyri Zeljko Mitrovic, i cili e nxori Jovanoviçin jashtë kontrollit.
Turp për ju. Ne e arrestuam atë sepse ekzistonte një dyshim se ajo njihte njerëzit që eliminuan Gjinxhiçin – tha Jovanoviç.

Čedo, të gjithë e dinë që keni flirtuar me “Zemunci”. Me njerëzit që ekzekutuan Gjinxhiç, ia ktheu Mitrovic.

Kur gjithçka u përshkallëzua, Raznatoviç u largua nga shfaqja, duke thënë:
“Nuk do të dëgjoj marrëzi manipuluese”.

 

Related posts

Granata dore, bombola gazi e armë zjarri përdorën serbët në veri kundër policisë, doganës e gazetarëve

dardanianews

“Hajde dalim jashtë”, publikohen pamjet e përleshjes mes Vuçiqit dhe Jeremiqit

dardanianews

Skandaloze: Dritan Abazoviq i pranishëm në ngjarjen e ‘Ujqërve të natës’ ku këndoheshin këngë nacionaliste serbe dhe brohoritej “Rusia, Rusia”

dardanianews