April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Çfarë po ndodh me Ema Ismailin, motrën e Adelines?

Dëshiron të jetë person larg vëmendjes së publikut.

Pra, motra e yjeve të skenës, Adelines e Zanfines, ka preferuar që ta gëzoj privatësinë në plotni.

A ja ka dalë gjithmonë?

Ndoshta edhe jo, pasi Ema Ismaili kohë pas kohe ka përfunduar duke u komentuar në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ema, rrallë shfaqet në Instagram, por kur e bënë duket mrekullueshëm.

Nuk dihet se çfarë po ndodh me jetën e saj private.

Related posts

Edona ‘e djeg’ Tik Tokun, rreth 900 milionë shikime

dardanianews

I shoqi dhe vjerri drejt burgut, Armina jep lajmin: Së shpejti më shikoni në television

dardanianews

Gresa Hoti ‘tradhton” Andin, bëhet nuse në Turqi?

dardanianews