22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Nuk do t’iu besoni syve si dukej Alba si bionde në moshën 17 vjeçare!

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë kohët e fundit, për përplasjet virtuale që ka pasur me një tjetër ish- banore, Kaderin.

Së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Alba ka publikuar një foto me flokët bjonde dhe pse ne e njohim si një brune mjaft atraktive, mund të themi që edhe floktë bjonde i rrinë shumë bukur.

runja simpatike është një nga personazhet më të spikatura të “reality show”-t, në Kosovë por jo vetëm.

Ne kete foto ajo ka treguar se ishte vetem 17 vjec.

 

Related posts

Xhuli Nura tregon format atraktive të trupit në fustan të kuq

dardanianews

Publikohen fotografi, kështu dukej Antonela para ndërhyrjeve

dardanianews

Tayna dhe Dafina përplasen sërish ashpër, kjo është arsyeja

dardanianews