22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar

Burime për Prive.al kanë rrëfyer se dyshja janë shfaqur të pandarë nga njëri-tjetri në kryeqytet kohëve të fundit.

Diola dhe Erolldi frekuentojnë të njëjtat vende dhe shihen shumë të lumtur.

Diola dhe Erolldi, sigurisht jo rastësisht, kanë postuar nga e njëjta villë ku po kalojnë fundjavën bashkë.

‘Jeto, dashuro, shijo’, ka qenë mbishkrimi në fotografinë e Erolldit.

Related posts

A ka krisje? Si janë marrëdhëniet mes çifteve Kiara e Luiz dhe Bora e Donald?

dardanianews

A ka kosovarë që duan të bëhen nga mashkull në femër dhe anasjelltas dhe si bëhet zëvëndësimi i organeve

dardanianews

E papritur/ Meriton Mjekiqi del nga shtëpia e Big Brother VIP, zbulohet arsyeja

dardanianews