22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

“Djali nuk ekziston në jetën e Meritonit”, ish partnerja bën thirrje: Mos e përdorni për show

Ajo ka thënë se kujdestaria e Loarit i përket vetëm asaj dhe Meritoni nuk ekziston në jetën e tij.

“Për të gjitha portalet, gazetat dhe TV Shows, gjithë gazetarët në Shqipëri dhe Kosovë. Dje pashë prapë një foto virale të djalit tim dhe do të doja t’ju kërkoja të përmbaheni nga postimi i fotove të fëmijës tim nën 18 vjeç. Ai nuk ekziston në jetën e tij. Vetëm mua më përket kujdestaria, e drejta dhe vendimet për Loarin. Fytyra duhet të fshihet/censurohet. Përndryshe do të marr masa ligjore. Ju ndaloj të abuzoni me fëmijën tim për histori publike dhe ta përdorni për show”, ka shkruar Egesta.

Related posts

Pranoi problemet me depresionin, reagon e dashura e Bleros

dardanianews

Adriana Matoshi thotë se nuk merr “tylifare”, prandaj është beqare

dardanianews

Alby the Goat zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen – tregon detajet nga darka me yllin francez

dardanianews