5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, rreth dy javë më parë festoi ditëlindjen e 46-të.

Me këtë rast ai mori një urim special nga e dashura e tij, Ana Skrel, përmes një postimi të ndarë në InstaStory.

Ndonëse nuk dihet shumë për të, ajo në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram numëron mbi gjashtë mijë njerëz.

Siç shihet në rrjetet sociale, ajo ka mbushur 23 vjet në gusht dhe ka një diferencë të madhe në moshë me Robertin.

 

 

Related posts

Brikena tregon se a është në lidhje me Gani Gërminë (VIDEO)

dardanianews

Kejvina bën ndryshim të madh në pamje

dardanianews

LEDRI DHE SARA DREJT NDARJES? BEFASON MELISA: DY JAVË NË KREVAT ME LEDRIN…

dardanianews