19.6 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, rreth dy javë më parë festoi ditëlindjen e 46-të.

Me këtë rast ai mori një urim special nga e dashura e tij, Ana Skrel, përmes një postimi të ndarë në InstaStory.

Ndonëse nuk dihet shumë për të, ajo në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram numëron mbi gjashtë mijë njerëz.

Siç shihet në rrjetet sociale, ajo ka mbushur 23 vjet në gusht dhe ka një diferencë të madhe në moshë me Robertin.

 

 

Related posts

Nis Për’puthen Prime, Bora Zemani ia merr terminin kryesor “Big Brother-it” të Arbana Osmanit

dardanianews

Lugati jep një deklaratë të fortë: Nuk flas për BBVK 2 pa u paguar artistët e edicionit të parë

dardanianews

‘Është ekonomist’, kush është i dashuri i Efit?

dardanianews