21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Lajme

Dy burra rrihen brutalisht për shezllon

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Hjuston ku dy burra u përplasën fizikisht për një shezllon.

Dy baballarë shpalosën aftësitë e tyre në boks gjatë pushimeve, dhe video për pasojë u bënë virale orët e fundit.

Ngjarja ka ndodhur në një hotel në Hjuston , konkretisht në zonën e pishinës, e cila ishte plot me turistë, ndaj nuk kishte shezllon

 

Related posts

Lajmi fundit: Arrestohet Dardan Molliqaj

dardanianews

Turp ju qoftë” – Vuçiq sulmon ambasadorët që mbështetën aksionin e Policisë së Kosovës në veri

dardanianews

Dokument: Ja cilat ishin dashnoret e pandara të Enver Hoxhës, që një herë në javë kryente ….

dardanianews