14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmeShowbiz

E ka mbajtur të fshehtë jetën private, Grida Duma flet për herë të parë

Moderatorja Grida Duma është një nga personazhët mediatikë që nuk flet për jetën e saj personale, por kësaj here vëllezërit Veshaj arritën të “thyenin akullin”.

Duma deklaroi për herë të parë se nuk është vetëm, pra ka një person në jetën e saj, pavarësisht se nuk dha më shumë detaje ajo iu përgjigj pozitivisht pyetjeve të Romeos në “Më lër të flas”.

Romeo Veshaj: Grida nuk e mohoi që nuk kishte të dashur.

Grida Duma: Pse duhet ta bëj, edhe po të mos e kisha do të thoja e kam. Jo më kur kam.

Romeo Veshaj: Ti dukesh një grua shumë e fortë. Por çdo grua e fortë ka nevojë për një përqafim.

Grida Duma: Po patjetër që ka. Çdo të thotë një grua e fortë, çdo grua, çdo burrë.

Romeo Veshaj: A e ke atë përqafimin?

Grida Duma: Po e kam, patjetër që e kam.

Romeo Veshaj: Tani vdiqën ëndrrat e treçerek shqiptarëve.

 

Top Channel

Related posts

E tmerrshme/ Burri në sy të familjes së tij, rrah brutalisht një grua në Interex

dardanianews

Mediat amerikane: Putini jep dritën jeshile të pushtohet Ukraina

dardanianews

Arrihet marrëveshja mes Lewandowskit dhe Barcelonës

dardanianews