April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Edi Rama merret përsëri me Rron Gjinovcin, ja çka i përmend

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka përmendur edhe sot analistin Rron Gjinovci, pas përplasjes që të dy e patën ditë më parë në emisionin Pressing në T7.

Rama e ka quajtur Gjinovcin analfabet, derisa, ia ka përmendur të njëjtit dorezat e veta.

“Me llafe jemi të gjithë njësoj, të gjithë njësoj, të gjithë njësoj. Të gjithë kriminel, të gjithë hajdut të gjithë mafioz. Çka të bësh, çka të thuash si të rezistosh, të del tjetri atje një analfabet me doreza të zeza të flet nga Prishtina dhe të thotë mafia krimi mos na dil mos na fol, cka t’i thuash atij”, ka thënë Rama kur ka folur për Gjinovcin.

Këto deklarata Rama i ka bërë sot gjatë ditës para parlamentit.

 

Related posts

Faton Bislimi i LDK-së iu dërgon letër kongresistëve amerikanë që i shkruan Bidenit për Serbinë: Tërhiqni nënshkrimet, aty ka të pavërteta

dardanianews

Skandaloze: Ministria e udhëhequr nga Vetëvendosje jep tender milionësh pa treguar kontratën

dardanianews

Shenja që tregojnë se arteriet tuaja janë të bllokuara dhe duhet të shkoni menjëherë tek mjeku

dardanianews