5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Enca ‘çmend’ estradën me këtë video, i shkruan edhe ylli botëror

Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar rëndë me një postim në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.Saktësisht në Instagram ajo me ndjekësit e ka ndarë një video ku shfaqet duke bërë ‘tweerk’.

Enca duket tejet provokative derisa ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve.Këngtarja ka pranuar komente të shumta, edhe nga emra të njohur të estradës.Nuk kanë munguar komente ngacmuese nga llogaria e Blunt dhe Real 1 në Instagram, e as ai i yllit botëror, Bizzey./Lajmi.net/

Related posts

Nis Për’puthen Prime, Bora Zemani ia merr terminin kryesor “Big Brother-it” të Arbana Osmanit

dardanianews

Duda Balje zbulon emrin e deputetit kosovar që e tërheq më shumë fizikisht!

dardanianews

Xhuli eskalon: Kërkon bashkim të forcave me Stresin e Mbresën, merr shembull ShBA-në kundër Rusisë

dardanianews