25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
LajmeShowbiz

“Fal Zotit të madh babi ka shpëtu”, Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj

Burri i këngëtares shqiptare, Shkurte Fejza është goditur nga makina me ç’rast po trajtohej në Spitalin Regjional të Prizrenit.

Për gjendjen shëndetësore të Hajrush Behlulit, ka shkruar vajza e tij gjithashtu këngëtare, Gresa Behluli.

Ajo ka thënë se tashmë babai i saj është mirë.

“Përshendetje për ju miq e dashamirë të shumtë që na keni thirr, u interesuat, jeni lut për gjendjen e babit dhe të gjithë ju që na vizituat, ju faleminderit nga zemra. Fal Zotit të madh babi ka shpëtu dhe është mirë. Falenderojmë të gjithë stafin mjekesor të spitalit regjional të Prizrenit, mjekët, motrat, që nga porta e deri specialistët që u angazhuan për tejkalimin e kësaj gjendje. Shpresojmë dhe urojmë që sa me shpejt të lirohet nga spitali dhe të kthehet në shtepi. Zoti ju ruajt e ju bekofte të gjjthëve, paçit veç gezime në jeten tuaj”, ka shkruar Gresa./Lajmi.net/ 

Postimi i plotë:

pixel

Related posts

Publikohet rregullimi i çmimit të naftës, kaq centë do të fitojnë naftarët

dardanianews

Zyrtari i VV-së: Donald Trump shkarkon Grenellin nga dialogu Kosovë-Serbi, e vendos Redclif-in

dardanianews

“Psikopat, shpirtshitur”- burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit

dardanianews