April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Pas divorcit të bujshëm, këngëtarja shqiptare e bën burrin të pendohet

Katet vite më parë mediat zbuluan se këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite muzikore, Violeta Kukaj është divorcuar nga bashkëshorti i saj. Çështja kishte mbërritur në gjykatë dhe zyrtarisht çifti kishin marrë vendimin që të shkurorëzoheshin.

2 muaj pas divorcit të bujshëm, këngëtarja shqiptare e

Së fundmi Violeta ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale duke u bërë më aktive se dikur.

Këngëtarja është shfaqur në super formë dhe menjëherë fansat kanë nisur të komentojnë se ajo do e bënte çdokush të pendohej pas këtyre imazheve.

2 muaj pas divorcit të bujshëm, këngëtarja shqiptare e

Sa i përket anës profesionale Violeta vazhdon të jetë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

2 muaj pas divorcit të bujshëm, këngëtarja shqiptare e

2 muaj pas divorcit të bujshëm, këngëtarja shqiptare e

Related posts

Prishet përfundimisht miqësia e Luizit dhe Efit?

dardanianews

Xhuli i drejtohet Anitës, “Edhe në jetën normale

dardanianews

Sondazh: Kush fiton BBVA?

dardanianews