15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Andi nuk e duron Xhulin – e ofendon sërish

Përgjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, kishin një mos durim të theksuar për njëri-tjetrin. Por, gjashtë muaj pas, duket se nuk ka paqe mes Andit dhe Xhulit. 

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, gjatë ditës publikoi një shkrepje nga Time Square ku është shfaqur fotografia e saj për disa sekonda në ekran të madh.

Ajo e ka konsideruar këtë moment si realizim të ëndrrës së saj ndër vite por Andi nuk është ‘duruar’ pa ia prishur pak.

Ai ka publikuar platformën përmes së cilës dalin fotografitë në ekranin e madh të Times Square.

Nga një kërkim i thjeshtë, kuptohet se për 15 sekonda, pagesa për këtë moment epik është rreth 40 dollarë.

Andi postimin e ka shoqëruar me një ‘emoji’ të palaços, duke e asociuar në këtë formë me Xhulin.

 

Related posts

“A duhet patjetër të më prekësh të pasmet?”, gazetares i ndodh incident në transmetim live

dardanianews

Studim: Tradhtia mund të ndodhë më së shumti në muajin shtator

dardanianews

Zhaklin Lekatari nuk njeh kufij, provokon shqiptarët duke pozuar me rusin që luftoi kundër UÇK-së në Kosovë

dardanianews