19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëLajme

Ish-komandant i UÇK-së – Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në motel në Ferizaj

Një person është gjetur pa shenja jete të enjten në mbrëmje në një motel në Ferizaj dhe akoma nuk dihet shkaktari i vdekjes së tij.

Siç merr vesh Sinjali, viktima është Izair Samiu, i moshës 61-vjeçare dhe u gjet në njërën nga dhomat e motelit Galaxy, ku kishte qëndruar bashkë me një grua.

Në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen tij, pas ekzaminimeve për shenja vitale.

Ndërkohë, tashmë kanë intervenuar edhe njësitë përkatëse, ndërsa veprimet e tjera do të ndërmerren në koordinim me Prokurorin e Shtetit.

Related posts

Lajmërohet edhe një lëvizje tjetër e xhandarëve serbë në territorin e Kosovës

dardanianews

VUK JEREMIQ DËBOHET NGA PROTESTA ME SHPULLA QAFËS – “E TRADHTOVE KOSOVËN”

dardanianews

Pritje vëllazërore, Erion Veliaj mirëpret Përparim Ramën me ceremoni zyrtare në Tiranë

dardanianews