26.3 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë: Vdes për ty

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3.

Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi.

Ajo ka ndarë së fundmi një fotografi të tij, duke i bërë një dedikim special në InstaStory.

Foto: Screenshot/Instagram

“Vdes për ty”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë.

E në anën tjetër, ajo ka ndarë edhe një imazh të vetes në të cilin tha: “Dhe ai për mua”.
Foto: Screenshot/Instagram

Çifti, i krijuar në Big Brother VIP Albania 3, këto ditë kanë qenë për pushime në Turqi.

Pavarësisht paragjykimeve, ata po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në media e shtypin rozë. /Telegrafi/

Related posts

Këta zotëri janë prindërit e motrave Mustafa

dardanianews

Dea Vieri tregon se pse i pëlqejnë meshkujt e Kosovës

dardanianews

U diskutua shumë për të, ky është ish-bashkëshorti i Arjola Demirit

dardanianews