25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit

Ylli Limani, një nga këngëtarët më të njohur të momentit, ka preferuar që ditët e nxehta të verës t’i kalojë në një nga destinacionet më të frekuentuara, në Green Coast.

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi me shpejtësi një foto, ku Ylli shihej në shoqërinë e një bjondeje simpatike, duke ngjallur kuriozitet tek fansat e tij.

E teksa shumë pyesnin se kush është vajza misterioze, ne ju kemi zbuluar emrin. Bukuroshja që shoqëronte Ylli Limanin në plazh është Dora Kryeziu.

Dhe për të gjitha vajzat që u mërzitën që Ylli Limani është në një lidhje, duam tju qetësojmë e tu themi se Dora nuk është e dashura e tij, por e dashura e shokut të Yllit.

 

Related posts

Mimoza Mustafa përmbi 50 vite jetë, por ende në top formë

dardanianews

Meriton & Ilnisa shkëpusin të gjitha marrdhëniet me Romeon & Heidin

dardanianews

Skandal në “Big Brother”: Iliri thotë se qytetarët e Kosovës nuk janë shqiptarë

dardanianews