25.4 C
New York
August 20, 2022
DardaniaNews
Stili

Infermierja në Kumanovë kapet në momente intime, mediat atje e quajnë skandal të madh

Pas pubikimit të një video në të cilin pretendohet se dy ditë më parë në Emergjencën e Spitalit të Qytetit në Kumanovë një motër medicinale është kapur në momente intime përderisa ishte në orar pune, sipas “Pa Censurë”, rasti është dërguar në komisionin disciplinor dhe pritet të shqiptohen masa.

Përmes video incizimit dëshmohet se një person i huaj i cili pretendohet të mos jetë pacient, i ulur në tavolinën e punës e shoqëron motrën medicinale derisa të njejtën e presin pacientët.

Mësohet se “çifti” janë të fejuar. Për këtë rast, që mediat po e quajnë “skandal të madh”, thuhet se është njoftuar edhe drejtoresha e spitalit.

Related posts

“Pika sexi”, si po shiten në Kosovë produktet që nxisin përdhunimin dhe abuzimin e vajzave

dardanianews

Kjo paraqitje i kushtoi 3400 euro Anita Haradinajt

dardanianews

Familja e çuditshme në Amerikë/ Mamaja, vajza dhe motra ndajnë të njëjtin burrë (Fotot)

dardanianews