8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Ish-moderatorja shqiptare e sportit publikon SMS me përmbajte seksuale që mori, ja nga kush

Fjoralba Ponari njihet pë të gjithë ndejkësit e futbollit në Shqipëri, teksa ka moderuar në të kaluarën në emisionin “Top Arena”, kushtuar Botërorit në 2018-ën. Ajo së fundmi ka rikujtuar me anë të disa postimeve në “Instagram” të gjitha rastet e përdhunimeve që kanë ndodhur në Shqipëri kohët e fundit.

Dhe ndërsa moderatorja shprehte indinjatën për ngjarjet e rënda, në inbox-in e saj i ka ardhur një mesazh me përmbajtje seksuale.

Moderatorja pranoi se ska një vaksinë kundër thyerjes së zemrës duke u shprehur: “Fokusohu në ndjesitë pozitive të jetës. Këndo, kërce, lexo dhe dil me shoqërinë, nis një hob të ri, bëj gjërat që do, rritur si njeri dhe do tërheqësh të njëjtat gjëra e njerëz pozitiv rreth vetes.”

Fjoralba ka pranuar se është në një lidhje prej shumë kohësh por moderatorja ka hezituar që të japë detaje rreth personit që i ka rrëmbyer zemrën.

Ajo është treguar shumë e rezervuar kur është pyetur në lidhje me personin që ka në krahë. /Panoramaplus.al.

 

“Ec të kapi ty mirë njëherë se shumë je për …, ta ha …”- i shkruan djali në mesazh.

Image

Moderatorja iu është kthyer ashpër duke i thënë: “Hënksh veten dhe ju thaftë asaj që ta lë ty shpellar.”

hqiptare për edukimin që u kanë dhënë djemve.

“U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur,”– shtoi ajo.

Ndërkohë pak kohë më parë në një mini-intervistë të zhvilluar me ndjekësit në rrjetet sociale, Fjoralba u pyet nëse virgjëria në Shqipëri është tabu apo injorancë.

Moderatorja befasoi me përgjigjen duke thënë se ka meshkuj që vetë bredhin lule më lule dhe nusen e duan të virgjër. Ndërsa shtoi se vajzat qepen kur vjen martesa.

Përsa kohë ka meshkuj që bredhin lule më lule vetë, por nusen e duan të virgjër .. e femra që zgjedhin të kenë marrëdhënie kur vjen koha e martesës në fund qepen sikur ajo pikë e gjakut do i vërë vulën zgjedhjeve të së kaluarës së saj… Flasim për tabu… Aty ku me ndërgjegje himeni vlen më shumë se emocionet dhe dëshirat individuale”– u përgjigj ajo.

 

Related posts

Të kesh këmbë seksi si Luana

dardanianews

Dy vajzat e Lutfi Hazirit, ja qesin “flakën” instagramit!

dardanianews

Shqiptarja trondit për virgjërinë: Për martesë qepen, sikur ajo…

dardanianews