25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Lajme

Ja si e arsyeton Rexhep Selimi lejen për Jabllanoviqin që të shëtis lirshëm nëpër Kosovë!

Rexhep Selimi i Vetëvendosjes ka folur për lejen që Ministria e Brendshme ia dha Aleksandër Jabllanoviqit që të shëtis lirshëm nëpër Kosovë.

Është një vendim që të gjithë kryetarët e partive, kanë leje për lëvizje qarkullimi.  Pra, meqë e përmende Jabllanoviqin, kjo është për të gjithë kryetarët e partive, besoj e keni pa iu është lejuar të gjithëve në Prishtinë”, ka thënë ai në T7″

Related posts

Skandaloze: Qytetari nga Tirana – Të hapen kufijtë, të dëgjojmë muzikë serbe se na ka marrë malli

dardanianews

Nëna nga Kosova përgjërohet: U kisha lut krejt shqiptarëve, nëse djali qëndron këtu është fundi për të

dardanianews

Procesi i privatizimit në Kosovë, cilët politikanë privatizuan prona dhe me çfarë çmimesh

dardanianews