22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Nuk pritej, ky është banori i eliminuar për sonte ne BBVA

Nga nominimi i fortë ishin Egla, Ilnisa dhe Romeo ata që i shpëtuan eliminimit.

Ndërsa në mes të Rozes, Gracianos dhe Meritoni, u largua Graciano, shkruan InfoKosova.

Kujtojmë se BBVA po transmetohet në primen e radhës ku dinamikat e shtëpisë vazhdojnë të komentohen./InfoKosova/

Related posts

Besi largohet nga Big Brother VIP Kosova 2

dardanianews

Reagon ashpër Noizy ndaj Julit: Nuk kam qenë asnjëherë në lidhje e as nuk do jem

dardanianews

Deputetja e Kuvendit të Kosovës e puth në buzë një vajzë dhe publikon videon

dardanianews