6.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Moderatorja e sportit ‘mërzitet’ prej izolimit, poston foto me bikini

Moderatorja e sportit, Lei Kraja po shijon në maksimum këto ditë në izolim. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto duke u kënaqur me rrezet e diellit, sigurisht me aq sa të lejon situata aktuale të shijosh.

leiiii

Modelja Lei ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni, por rikthimi në Shqipëri i dha mundësinë të eksploronte një tjetër pasion të saj, pra gazetarinë sportive.

lei1

Bukuroshja Lei prezanton në Digitalb, ndërkohë ajo është shumë e njohur edhe në rrjetet sociale, ku shpeshherë poston foto, të cilat vlen për t’u përmendur që i knaqin jo pak fansat e saj.

lei2

Fotoja e postuar ditën e sotme është realizuar teksa Lei mundohet të përfitojë nga koha e bukur me diell për të marrë sado pak rreze. Ajo është në oborrin e shtëpisë së saj dhe sigurisht qëëka marrë dhe masat mbrojtëse për fytyrën, pra kapele dhe syze. Një gjë tjetër që bie në sy është fakti që nuk ka vendosur makeup.

lei3
lei4
lei
lei-kraja
lei krajaa

Related posts

Biseda interesante e Ibrahim Rugovës me Sabri Fejzullahun: Jemi një gjeneratë, ka qenë ekstravagant

dardanianews

Deputetja e Albin Kurtit do prezantojë festivalin e Këngës në RTSH

dardanianews

Veshur me bikini e çizme, Tayna feston ditëlindjen në dëborë: Me rëndësi, këmbët…

dardanianews