19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Moderatorja e sportit ‘mërzitet’ prej izolimit, poston foto me bikini

Moderatorja e sportit, Lei Kraja po shijon në maksimum këto ditë në izolim. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto duke u kënaqur me rrezet e diellit, sigurisht me aq sa të lejon situata aktuale të shijosh.

leiiii

Modelja Lei ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni, por rikthimi në Shqipëri i dha mundësinë të eksploronte një tjetër pasion të saj, pra gazetarinë sportive.

lei1

Bukuroshja Lei prezanton në Digitalb, ndërkohë ajo është shumë e njohur edhe në rrjetet sociale, ku shpeshherë poston foto, të cilat vlen për t’u përmendur që i knaqin jo pak fansat e saj.

lei2

Fotoja e postuar ditën e sotme është realizuar teksa Lei mundohet të përfitojë nga koha e bukur me diell për të marrë sado pak rreze. Ajo është në oborrin e shtëpisë së saj dhe sigurisht qëëka marrë dhe masat mbrojtëse për fytyrën, pra kapele dhe syze. Një gjë tjetër që bie në sy është fakti që nuk ka vendosur makeup.

lei3
lei4
lei
lei-kraja
lei krajaa

Related posts

Zjarrfikësja më e “nxehtë” ndryshon profesion, nuk i shuan më flakët, por i “ndez” ato në faqen për të rritur

dardanianews

Çfarë ndodhi me të brendshmet e Angela Martinit?

dardanianews

Kurorëzohen Alba Merovci e Astrit Gashi, dalin fotot15

dardanianews