8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Kërcënohet me vrasje Naim Miftari, ky shpërthen me akuza në drejtim të Thaçit e Veselit

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka marr një kërcënim serioz përmes rrjetit social Facebook.

Një person me emrin Isa Boletini, ka publikuar një fotografi të Miftari, të cilin e fut në shenj,  ku edhe e quan një person famëkeq që ka punuar për Gjykatën Speciale.

E pas kësaj, Miftari ka reaguar duke “shpërthyer” me akuza ndaj ish-presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kreut të PDK-së, Kadri Veselit.

Lexojeni reagimin e Miftari të publikuar në Facebook:

O Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli tregoju këtyre zagarve dhe lavirev të juja të internetit se unë nuk frikësohem nga askush, as nga etiketimet tuja ani nga ju edhe ma hiq, pihh nanën e zdralave ma pasni ndërru prapë punëdhënësin tem, tash po punojsha me UDB dhe me Rusinë dhe me Zvicranin Dick Martin se deri para ca diteëh ju Hashim lehnit me zagar tuaj edhe në parlamentin e Kosovës se unë kinse po punoja për dy shok të juaj …që i keni cimera tani në burgun e Hagut?

Ani unë i LDK, BIA, KGB 😄😁😆jeni të lodht jeni të mjer edhe laviret tuja i keni të lodhta siç jeni ju, pasi Djelli im gjithmonë tanë jetën ka lindë dhe ka perëndur në Londër, Berlin,Vashington DS dhe sidomos në Prishtinë dhe në Tel Aviv!

Image

 

 

 

 

Image

Related posts

Detaje se kush është Florim Ejupi, personi që tha se vrasësi i Tahir Zemajt gjendet brenda LDK-së

dardanianews

Gjykata Kushtetuese vendos që përfaqësuesit e popullit në Kuvend vendosin për qeverinë e ardhshme

dardanianews

Paralajmëron Naser Ramadani: Do të merren masa që nuk janë parë deri tani

dardanianews