25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kiara do të xhelozoj, publikohet foto e Luizit me këngëtaren superseksi në ashensor

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me këngëtarin dhe fituesin e BBVA2, Luiz Ejlli.

Ende nuk dihet se a ka diçka te re për nja bashkëpunim mes vete mirëpo ajo se çfarë mbete është të presim se a do të ndodh ndonjë projekt muzikor.

Fenomeni Luiz Ejlli poashtu mund të themi se është një nga figurat me të përfolura të momentit dhe kohët e fundit ai do të lansoj një projekt me rep-artistin e njohur Ghetto Geasy.

Shiko foton:

Related posts

Linda përpiqet ta dëshmojë se është joshëse për burrat

dardanianews

Aksidentohet gazetarja shqiptare, zbulohen pamjet

dardanianews

Për shkak të pandemisë Covid-19, këngëtarët këtë vit nuk kanë qenë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore ashtu siç janë mësuar viteve të kaluara. Por, këtë verë ata më shumë e kanë shfrytëzuar për të shijuar bregdetin dhe të kalojnë kohë më shumë me familjen e tyre, shkruan Indeksonline. Edhe këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi këto ditë të nxehta po qëndron në Ulqin. Në një fotografi të siguruar nga Indeksonline shihet këngëtarja e veshur vetëm në bikini ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më herët, pasi Edona njihet si një artiste që nuk e ekzagjeron me veshjen. Duke qenë nënë e dy fëmijëve, Edona dukej në formë të mirë dhe vazhdon të ruaj linjat e bukura të trupit./Indeksonline/

dardanianews