5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alba i reagon Santianës e zhgënjyer: I kam shkru e telefonu, asnjëherë s’më është përgjigj

Santiana, pas daljes nga “BBVA”, ka bërë disa deklarata nëpër intervista lidhur me raportin e saj me Albën, të cilën kishte lidhje të ngushtë brenda shtëpisë, por që ajo ishte dëshpëruar nga kjo e fundit, pasi saj ajo nuk e ka mbështetur pas daljes nga ky format.

Duket se këto e kanë “nervozuar” Albën e cila ka bërë një reagim të gjatë, shkruan lajmi.net.

Ish banorja nga Shqipëria, është shprehur e zhgënjyer nga Santiana lidhur me deklaratat nëpër intervista të ndryshme.

Ajo u shpreh se e ka përkrahur atë në format e veta dhe se nuk ishte në dijeni nëse duhet patjetër të mbështetet një person para publikut.

Alba, ka sqaruar se është kujdesur për veshjen e saj e që nuk e ka bërë publike.

Ndër të tjera ajo u shpreh se pas daljes së saj nga ky format, i ka shkruar dhe e ka telefonuar por që nuk ka gjetur përgjigje.

Në fund, ajo tha se ky është reagimi i parë dhe i fundit./Lajmi.net/

Related posts

Kjo është e dashura e re e Robert Berishës

dardanianews

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews

Ledri Vula dhe Yll Limani sonte bëhen pjesë e Big Brother VIP

dardanianews