2.9 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Lajmi i fundit

Ky është polici kosovar që vrau sonte veten brenda stacionit

Ngjarja ka ndodhur orët e mbrëmjes së sotme ndërsa polici është i nacionalitet shqiptar, shkruan Reporteri.net

Polici që kreu vëtëvrasje është Reshat Hoda.

Ai aktin e vetëvrasjes e kreu me armë zyrtare. /Reporteri.net/

Related posts

Dalin masat e reja, kthehet ora policore dhe mbyllen lokalet gjatë natës

dardanianews

Theret me thikë 17-vjeçari në Prizren, kjo është gjendja e tij

dardanianews

Tërmet në Elbasan, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë, ja magnituda

dardanianews