10.1 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Uncategorized

Tragjike: Polici i Kosovës dyshohet se vrau veten para stacionit polico

Një zyrtar policor dyshohet se ka kryer vetëvrasje sonte para stacionit policor në Ranillug.

Burime të Gazetës Express brenda Prokurorisë në Gjilan kanë bërë të ditur se polici dyshohet se vetëvrasjen e ka kryer me armë zyrtare.

Ende nuk dihet motivi që ka çuar deri te vetëvrasja.

Gazeta Express ka kontaktuar zyrën për informim të Policisë në Gjilan por të njëjtit nuk kanë dhënë ende një përgjigje zyrtare./Express/

Related posts

LAJM I MIRË: Lirohet nga spitali foshnja 5 muajsh nga Kamenica e prekur me koronavirus

dardanianews

BISHZ (BASHKIMI I INTELEKTUALEVE SHQIPTAR NE ZVICËR) KA THEMELUAR FONDIN PËR TË NDIHMUAR BOTIMIN DHE PËRKTHIMIN E LIBRAVE TË VEÇANTA ME TË DHËNA E DËSHMI PËR KULTURË DHE HISTORI

dardanianews

Terroristi, heroina, viktima – tre shqiptarët e përfshirë në sulmin terrorist në Vjenë

dardanianews