11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

LAJMI I FUNDIT: Edhe 4 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon numri në 13 të prekur Nga

Numri i të prekurve me koronavirus vazhdon të rritet në Kosovës duke arritur shifrën prej 13 personave, raporton Gazeta Online Veriu.info

Mbrëmë vonë bazuar në rezultatet e testimeve janë konfirmuar edhe 4 raste të reja, të gjitha nga fshati Stubëll, familjarë të pacientit të diagnostifikuar pozitiv me COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, para pak minutash përmes një statusi në facebook.

Related posts

Trondit ish-agjenti i SHIK-ut: Ja kush e qiti në pritë Besim Ramën, bashkëluftëtarin e Adem Jasharit në Galicë të Vushtrrisë

dardanianews

Boksieri shqiptar e rrah kundërshtarin serb dhe kalon në raundin tjetër

dardanianews

Dega e LDK-së për Gjermani: Ta ruajmë amanetin e presidentit historik dr. Ibrahim RUGOVA

dardanianews