14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajmi i fundit: Termet ne Kosove

Rreth orës 22:00 janë ndjerë të dridhura të tokës në Kosovë.

Sipas ‘CSEMEMSC Last Quake’ ky tërmet ka ndodhur në kufirin Kosovë-Serbi.

Dridhjen e tokës e kanë ndjerë banorët e Ferizajit dhe të Prishtinës.

Related posts

Serbia kërcënon ministren Donika Gërvalla / Shteti duhet ta marrë në mbrojtje të plotë

dardanianews

Urime Dita e Çlirimit Kosovë

dardanianews

U shpall non-grata, por ky është fjalimi drithërues i Berishës – kështu e “goditi” rëndë “Kasapin e Ballkanit” në vitin 1999

dardanianews